Konferencia o prírodnom turizme bude on-line

Konferencia o prírodnom turizme bude on-line

Pozývame Vás sledovať a zapojiť sa do medzinárodnej on-line konferencie s názvom “Príležitosti pre rozvoj prírodného turizmu na Slovensku”, ktorá sa uskutoční formou on-line prezentácií za účasti slovenských a zahraničných expertov na udržateľný a prírodne orientovaný cestovný ruch.

Na Slovensku aktuálne prebieha debata o tom, koľko prírody a akou formou chceme chrániť a popri tom sa vynárajú opodstatnené otázky o udržateľnom rozvoji regiónov, efektívnom využívaní lokálnych prírodných zdrojov, zamestnanosti, dôležitosti prírody pre budúcnosť … A práve prírodný turizmus je ideálnym nástrojom, ktorý reálne pomáha riešiť tieto otázky, čoho dôkazom sú mnohé úspešné a inšpiratívne príklady v zahraničí. Hlavným cieľom konferencie je preto predstaviť príležitosti a možnosti rozvoja prírodného turizmu aj u nás, na Slovensku.

Konferencia sa uskutoční 17. a 18. septembra a v prípade záujmu byť účastníkom je potrebné zaregistrovať sa na stránke neziskovej organizácie Aevis, kde nájdete aj program a ďalšie informácie.

Zachovajme si Štrbské Pleso!Osloboďme národné parky – podporte s nami petíciu za reformu národných parkov!

POVIEME VÁM VIAC

Kontakt


V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac a byť informovaní o našich nasledujúcich aktivitách pri rozvoji prírodného turizmu na Slovensku, nechajte nám kontaktné údaje a dáme vám vedieť.

Prírodný turizmus

Táto stránka je venovaná problematike prírodného turizmu a jeho rozvoju na Slovensku. Za projektom rozvoja prírodného turizmu stojí Nadácia Aevis. Finančnú podporu poskytli aj Úrad vlády SR, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Active Citizens Fund – Slovakia a Frankfurtská zoologická spoločnosť.

Adresa:

Asociácia prírodného turizmu
Nám. SNP 13
97401 Banská Bystrica

Kontakt:

info@prirodnyturizmus.sk

Poslať správu
Informácia o spracovaní osobných údajov