Popularizačné prezentácie

Popularizačné prezentácie

Koncom roka 2018 začal prírodný turizmus nadobúdať kontúry, ktoré sa začali objavovať pri prvých prezentáciách tohto konceptu. Popularizačné prezentácie odvtedy zavítali do viacerých miest Slovenska (Banská Bystrica, Bratislava, Žilina, Košice, Poprad, Humenné, Ružomberok, Gelnica) kde sa odborníci na túto tému delili s účastníkmi o svoje poznatky, praktické skúsenosti či komplikácie, s ktorými sa stretávajú pri realizácii a rozvoji ekologicky udržateľného cestovného ruchu zodpovedného voči miestnym komunitám ako aj prírode.

Počas týchto prezentácií sme získali pozitívnu spätnú väzbu, mnoho kontaktov, zaujímavé podnety ale predovšetkým presvedčenie, že táto téma ľudí zaujíma a má zmysel sa jej ďalej aktívne venovať. Takto povzbudení ideme ďalej s cieľom vytvoriť na Slovensku priaznivé podmienky pre rozvoj prírodného turizmu.

Fotografie z prezentácií:

Značky:
Predstavenie Konceptu prírodného turizmuHromadná pripomienka na podporu udržateľného cestovného ruchu na Slovensku

POVIEME VÁM VIAC

Kontakt


V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac a byť informovaní o našich nasledujúcich aktivitách pri rozvoji prírodného turizmu na Slovensku, nechajte nám kontaktné údaje a dáme vám vedieť.

Prírodný turizmus

Táto stránka je venovaná problematike prírodného turizmu a jeho rozvoju na Slovensku. Za projektom rozvoja prírodného turizmu stojí Nadácia Aevis. Finančnú podporu poskytli aj Úrad vlády SR, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Active Citizens Fund – Slovakia a Frankfurtská zoologická spoločnosť.

Adresa:

Asociácia prírodného turizmu
Nám. SNP 13
97401 Banská Bystrica

Kontakt:

info@prirodnyturizmus.sk

Poslať správu
Informácia o spracovaní osobných údajov